Widok


O nas

Agencja Handlowo Usługowa „WIDOK” Sp. z o.o. jest firmą z siedzibą w Lublinie, która rozpoczęła swą działalność w 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dokładnie orientować się w wymaganiach rynku materiałów i urządzeń biurowych.

Staramy się zawsze sprostać tym wymaganiom przede wszystkim poprzez profesjonalizm w działaniu, a także rzeczowe, oparte na znajomości branży i produktu podejście do kupującego.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami i dystrybutorami renomowanych urządzeń i artykułów papierniczo-biurowych. Dzięki temu możemy oferować produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach i szerokim asortymencie.

Proponujemy wszystkim naszym Klientom stałą współpracę w ramach której istnieje możliwość dokonywania zakupów w specjalnych cenach na platformie zakupowej w sklepie internetowym. Umożliwia to na składanie zamówień w sposób elektroniczny i całkowitą kontrolę procesu zakupowego. Zamówiony towar dostarczymy Państwu każdorazowo własnym transportem pod wskazany adres.

W naszej pracy preferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta, a podstawową zasadą działania wszystkich pracowników AHU WIDOK Sp. z o.o. jest satysfakcja i zadowolenie kupujących ze świadczonych przez nas usług.

  

Zarząd i Pracownicy AHU WIDOK Sp. z o.o.